Легкі ножки

Знімає втому.
Повертає активність.
Насичує враженнями.

дзеркало цілого організму


Стопи вкриті "рефлекторними" зонами усіх внутрішніх органів і частин тіла.
Активізуючи їх, оживають всі частини тіла, розлюзнюються м'язи, кров і лімфа починають бігти швидше.
Ви наповнені силами.

Тайський традиційний масаж ніг(стоп) складений з элементами рефлексології, прийшовши з Китаю та індійскої йоги, зібраний в єдиний тендітний комплекс.

По суті - це работа з біологічно активними зонами і точками стопи, як з внутрішної, так і зовнішньої сторони. Работа з суглобами і активними точками ноги, з енергетичними каналами ніг.

Масаж стоп - дивовижна за відчуттями процедура, яка дає можливість усвідомити неповторність свого тіла. Народжує кропітке відношення до власного внутрішнього світу. Знімає напругу, страх та інші негативні емоції.

Тіло пам'ятає все! І добре і погане! Пам'ять блокує травми і намагається їх оминути та сховати, але тіло пам'ятає все. Пам'ятає та накопичує. Іноді їх стає занадто багато.

Травми затискаються в тілі як зажими, блокі, хвороби... Тайский фут масаж дає можливість згадати все добре і стерти як гумкою все погане.

Тіло пише свою книгу на особливій мові, якій треба вчитись. Масаж допомогае прочитати Книгу Тіла. Змінити внутрішній світ, що змінить зовнішній. Масаж розслабить і навчить прислуховуватись до тіла.

Результатом тайського масажа стоп стануть фізіологічні зміни в тілі. Масаж м'яко зніме напруження, відновить баланс і поверне нормальне функціонування внутрішніх органів. Після сеансу масажа ніг люди відчувають незвичну легкість в рухах, піднесений стан духа, а при регулярній практиці, поліпшення здоров'я та відчуттів.

Тіло блаженства

На відміну від повного тайського масажу, основна увага зконцентрована на тілі блаженства, і тільки трохи зачеплює тіло болі.

Рефлекторні точки стопи

Foot