масаж...

Основна мета масажу - розбудити тіло і відновити рівновагу з розумом. Для цього застосовуються растягнення, скрутки, зминання та інші способи, схожі на йогу. Але, йог завжди розраховує тільки на себе. Очевидь, що працювати завжди веселіше, якщо процюють двоє. Це дозовляє зазирнути до найтемніших шпаринок тіла і дає можливість тілу прореагувати всі поховані реакції. Пізніше свідомість тіла, станє явною і зовні, звільнюючи психіку від використаного матеріалу.

здоров`я...

Звідки воно береться? Зрозуміло, що з природи. Ми є частиною природи, і можемо его взяти, толькі треба вміти. Почати варто з внутрішньої гармонії. Знайшовши внутрішню гармонію, та навчені взаимодіяти з усіма частинами тіла, ми зможемо відткритися для природи и стати її частиною. І вона нас щедро напоїть, як своїх дітей.

бажання...

Природній внутрішній штовхач, який веде нас життям.

Якщо є бажання, навіть маленьке, але достатнє для початку...
Легко зробити перший крок і світ обернеться до нас обличчям і допоможе в досягненні мети.
Бажаєте мати здоров'я? - Почніть з тайського масажу, вам досить зателефонувати.

психіка...

Як вона пов'язана зі здоров'ям?

Все почалося з думки. Джерелом матерії, також була думка.

Тепер маємо просту задачу, звернути увагу на звязок тіла зі станом душі. Коли останного разу ви чули "спів" свого тіла? Чи у Вас не стало часу на такі дрібниці. Зупиніться на мить, приділіть увагу тілу. Ви ж "живете" у цьому "храмі". Прямо зараз, порівняйте ваш реальний дім и ваше тіло. Може бути вони схожі, дім побудований вашою головою і руками, і ваше тіло?

Якщо ви відчули цей звязок, то ви розумієте, що психіка пов'язана з тілом, і через тіло можна міняти психіку.

йога...

Одна із цілей йоги, відновити внутрішню гармонію, навчити не разделяти себе на частини (психіку, тіло та інше). Варто розкласти все по поличкам.

благость...

Гармонійний стан, що зцілюєт душу і тіло.

відео...

Перегляньте відео, щоб більше довідатись про тайський масаж

тіло болі...

Варто розуміти, що будь-який масаж має справу з тілом болі. Отже частина пам'яті про біль зникне, але потрібен час для того, щоб зміни стали відчутними в житті.

сертифікат

сертифікат про закінчення курсів